بهترین متخصص زنان در غرب تهران

بهترین متخصص زنان در غرب تهران

تمام زنان در طی زندگی خود به یک پزشک متخصص زنان برای مراجعه و بررسی مشکلات خود نیاز دارند . تشخیص بیماری ، درمان ناباروری ، انواع روش های زایمان ، انجام جراحی زیبایی واژن و … جز مواردی می باشد که می توان برای آن ها به یک جراح و متخصص زنان و زایمان مراجعه نمایید .

بهترین متخصص زنان در غرب تهران

بهترین متخصص زنان در غرب تهران

متخصص زنان در غرب تهران

یک متخصص  زنان باید در کمال آرامش به صحبت ها و مشکلات بیمار خود بپردازد و در محیطی آرام و دور از استرس آن ها را انجام دهد .

بیماری های زنان نیاز به حساسیت و انتخاب بهترین روش برای درمان می باشند ، بنابراین در انتخاب پزشک خود نهایت دقت را داشته باشید تا یک پزشک خود و حاذق به تشخیص و درمان بیماری شما بپردازد .

به دلیل حساس بودن برخی شرایط در بانوان ، یک متخصص زنان خوب باید در ساعت های غیر کاری نیز بتواند ارتباط مناسبی با بیمار خود داشته باشد ، به عنوان مثال یک زن باردار هر زمان از بارداری ممکن است مشکلاتی داشته باشد ، به منظور دریافت مشاوره باید بتواند با پزشک خود ارتباط برقرار کند .

متخصص زنان کلینیک هرا در تمام دوران بارداری مراجعه کننده خود حتی خارج از ساعات کاری آماده مشاوره می باشند تا خانم باردار از هرگونه مشکل و استرس دور بماند . شما می توانید جهت دریافت مشاوره از متخصصین کلینیک تخصصی زنان هرا با شماره ۶۶۹۳۳۹۰۶ تماس حاصل نمایید .

پیج اینستاگرام کلینیک هرا

بیماری های شایع در زنان

برخی از بیماری های شایع در زنان شامل :

جراحی های مهم در زنان

زایمان سزارین

یکی از روش های انجام زایمان که به کمک متخصص زنان صورت می گیرد ، زایمان سزارین است . در این جراحی یک برش بر روی شکم مادر ایجاد شده و تحت جراحی قرار می گیرد . در این نوع جراحی اصولا تاریخ زایمان مشخص است و در زمان تعیین شده مادر برای زایمان به بیمارستان مراجعه می نماید . اما گاهی نیز به دلایل مختلفی ممکن است انجام این جراحی به صورت اورژانسی صورت گیرد .

برای دریافت اطلاعات کامل در زمینه مزایای زایمان سزارین به مقاله مربوطه مراجعه نمایید .

زایمان طبیعی

یکی از بهترین روش های انجام زایمان ، زایمان طبیعی می باشد . در ماه های آخر بارداری، دهانه رحم نرم می شود و این انقباضات از طرف مادر به طور کامل احساس می شود . مادر این موارد را به خوبی مشاهده می کند . در این شرایط جنین در ناحیه لگن قرار می گیرد . در زمان مناسب جنین از کانال عبوری خارج می شود . این نوع هم برای مادر و هم جنین زایمان بسیار مناسب می باشد .

برای دریافت اطلاعات کامل در زمینه مزایای زایمان طبیعی به مقاله مربوطه مراجعه نمایید .

بیمارستان های طرف قرارداد با پزشکان کلینیک هرا

  • بیمارستان های غرب تهران برای زایمان : بیمارستان پیامبران، بیمارستان عرفان و نیایش، بیمارستان ابن سینا، بیمارستان امید، بیمارستان لاله، بیمارستان بابک، بیمارستان تریتا و بیمارستان شهریار .
  • بیمارستان شرق تهران برای زایمان : بیمارستان مردم
  • بیمارستان های مرکز تهران برای زایمان : بیمارستان یاس، بیمارستان محب ، بیمارستان کوثر، بیمارستان لقمان حکیم و بیمارستان لولاگر
  • بیمارستان های جنوب تهران برای زایمان : بیمارستان غیاثی و بیمارستان شهدای گمنام

لابیاپلاستی

انجام جراحی لابیاپلاستی منجر به افزایش اعتماد به نفس در بانوان می شود . برخی از بانوان به دلایل مختلفی از جمله افزایش سن ، مشکلات بعد از بارداری، عدم تقارن در لابیاها، تغییرات هورمونی،افزایش وزن و … ممکن است دچار تغییرات ناخوشایند در ناحیه تناسلی خود شوند . برای رفع این مشکلا انجام لابیاپلاستی یکی از بهترین موارد به شمار می آید .

برای دریافت اطلاعات کامل در این زمینه به مقاله لابیاپلاستی مراجعه نمایید .

تنگ کردن واژن

یکی از روش های جراحی زیبایی زنان تنگ کردن واژن می باشد . بانوان به دلایل مختلفی از جمله انجام رابطه جنسی متعدد، زایمان های متعدد، افزایش سن و … ممکن است دچار گشادی در قسمت واژن شوند . پرینورافی یا همان تنگ کردن واژن به منظور رفع این مشکل می باشد .

برای دریافت اطلاعات کامل در این زمینه به مقاله پرینورافی مراجعه نمایید .

سفیدکردن واژن

تیره شدن ناحیه تناسلی به دلایلی از جمله پوشیدن لباس تنگ، چاقی، زایمان و … در بسیاری از بانوان ممکن است رخ دهد . برای رفع آن می توان از سفید کردن واژن در مطب متخصص زنان استفاده نمود .

بی اختیاری ادرار

بی اختیاری ادراری می تواند انواع مختلفی از جمله استرسی، اورژانسی، و یا مختلط داشته باشد و به دلیل مسائل فرهنگی در زمان مناسب تشخیص داده نشود . به منظور شناسایی علت این مشکل باید توسط متخصص زنان معاینات لازم انجام شود تا علت معلوم گردد .

برای دریافت اطلاعات کامل در این زمینه به مقاله بی اختیاری ادرار مراجعه نمایید .

نتیجه گیری

برای تشخیص و درمان مشکلات خود بهتر است در زمان مناسب به یک متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید تا با تشخیص به موقع و درمان مناسب به رفع مشکل شما بپردازد .

برچسب گذاری توسط , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =